Kalendarz zajęć (Lubin)

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 17 do 23-12-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00-09:50

SLIM & FIT ★★☆

Natalia

Fitness

16:00-16:45

ACTIVE KIDS 👫👫

Angelika

Fitness

17:00-17:50

ZDROWY KRĘGOSŁUP I STAWY ★☆☆

EWELINA

Fitness

17:30-18:00

AKCJA SYLWESTER

Kasia

Strefa Cross

18:00-18:50

JOGA ★☆☆

EWELINA

Fitness

18:00-18:50

MODELOWANIE SYLWETKI ★★☆

Kasia

Strefa Cross

19:00-19:50

ZUMBA ★★☆

Monia

Fitness

19:00-19:50

SPINNING ★★★

GRZEGORZ

Spinning

19:00-19:50

DŹWIGAJ Z MARTĄ ★★☆

Marta W.

Strefa Cross

09:00-09:50

KSZTAŁTNE RAMIONA I PŁASKI BRZUCH ★☆☆

EWELINA

Fitness

10:00-10:50

ZDROWY KRĘGOSŁUP I STAWY ★☆☆

EWELINA

Fitness

17:00-17:50

SZTANGI

Kasia

Fitness

18:00-18:50

TRENING WPROWADZAJĄCY

Kasia

18:00-18:50

STRETCHING ★☆☆

Natalia S.

Fitness

18:00-18:50

CROSS ★★★

Marta Baran

Strefa Cross

19:00-19:50

SLIM & FIT ★★☆

Natalia

Fitness

19:00-19:50

SPINNING ★★★

GRZEGORZ

Spinning

20:00-20:50

TRAMPOLINY ★★★

Natalia S.

Fitness

08:15-08:55

TRENING OBWODOWY ★★☆

Marta W.

Fitness

09:00-09:50

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI ★★☆

Marta W.

STERFA CARDIO

10:30-11:20

Mama i Ja

Fitness

16:15-17:05

ZDROWY KRĘGOSŁUP I STAWY ★☆☆

EWELINA

Fitness

17:00-17:50

TRENING Z MINI BAND

Kasia

Strefa Cross

17:10-18:00

AKTYWNY SENIOR

EWELINA

Fitness

18:00-18:50

ZUMBA ★★☆

Gonia

Fitness

18:00-18:50

TRENING FUNKCJONALNY ★★☆

Marta W.

Strefa Cross

19:00-19:50

TBC ★★☆

Angelika

Fitness

ZASTĘPSTWO

20:00-20:50

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI ★★☆

Natalia S.

Fitness

09:00-09:50

SLIM & FIT ★★☆

Natalia

Fitness

10:00-10:50

ZDROWE BIODRA ★☆☆

EWELINA

Fitness

11:00-11:50

TRENING DNA MIEDNICY

EWELINA

Fitness

16:15-17:00

ZDROWE BIODRA ★☆☆

Fitness

17:00-17:50

FIT 50+ ★☆☆

EWELINA

Fitness

18:00-18:50

STEP ★★☆

Angelika

Fitness

18:00-18:50

CROSS ★★★

Marta Baran

Strefa Cross

19:00-19:50

TURBO SPALANIE ★★☆

Angelika

Fitness

ZASTĘPSTWO

19:00-19:50

SPINNING ★★★

GRZEGORZ

Spinning

09:00-09:50

CONTROL BODY ★★☆

Fitness

10:00-10:50

FIT 50+ ★☆☆

EWELINA

Fitness

17:00-17:50

STRETCHING ★☆☆

Natalia S.

17:00-17:50

TABATA+PŁASKI BRZUCH ★★☆

Marta W.

Strefa Cross

18:00-18:50

SZTANGI

Kasia

Fitness

19:00-19:50

ZUMBA ★★☆

Gonia

Fitness

09:00-09:50

STRONG&FIT

Fitness

10:00-10:50

KSZTAŁTNE RAMIONA I PŁASKI BRZUCH ★☆☆

EWELINA

Fitness

11:00-11:50

JOGA ★☆☆

EWELINA

Fitness

10:15-11:00

TURBO SPALANIE ★★☆

Natalia

Fitness

← →
  • Na zajęcia można się zapisać z maksymalnym trzydniowym wyprzedzeniem.
  • Z zajęć można się wypisać do dwóch godzin przed ich rozpoczęciem.
  • W przypadku dwukrotnej nieobecności na zajęciach w ciągu trzech kolejnych dni, zostaje założona trzydniowa blokada zapisów.