Kalendarz zajęć (Lubin)

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 19 do 25-02-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:15
45 min

ABT ZE SZTANGAMI ★★☆

Natalia

Fitness

45 min

PŁASKI BRZUCH ★★☆

AGA

Fitness

45 min

TRENING OBWODOWY ★★☆

Marta W.

Fitness

45 min

PŁASKI BRZUCH ★★☆

Natalia

Fitness

     
09:00
50 min

SLIM & FIT ★★☆

Natalia

Fitness

50 min

KSZTAŁTNE RAMIONA I PŁASKI BRZUCH ★☆☆

EWELINA

Fitness

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI ★★☆

Marta W.

Fitness

50 min

SLIM & FIT ★★☆

Natalia

Fitness

50 min

MISJA FIT★★☆

Gosia K.

Fitness

   
180 min

Cuprum Arena

Cuprum

Strefa Cross

   
180 min

Cuprum Arena

Cuprum

Strefa Cross

 
10:00  
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP I STAWY ★☆☆

EWELINA

Fitness

 
50 min

ZDROWE BIODRA ★☆☆

EWELINA

Fitness

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP I STAWY ★☆☆

EWELINA

Fitness

50 min

KSZTAŁTNE RAMIONA I PŁASKI BRZUCH ★☆☆

EWELINA

Fitness

 
11:00      
50 min

TRENING DNA MIEDNICY

EWELINA

Fitness

 
50 min

JOGA ★☆☆

EWELINA

Fitness

 
11:15            
45 min

TURBO SPALANIE ★★☆

Gosia K.

Fitness

ZASTĘPSTWO

12:00    
50 min

Gimnastyka

Asia Handkowska

Fitness

     
50 min

PŁASKI BRZUCH ★★☆

Gosia K.

Fitness

ZASTĘPSTWO

16:00    
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP I STAWY ★☆☆

EWELINA

Fitness

       
16:30  
50 min

PILATES ★☆☆

EWELINA

Fitness

         
17:00
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP I STAWY ★☆☆

EWELINA

Fitness

 
50 min

ZDROWE BIODRA ★☆☆

EWELINA

Fitness

50 min

FIT 50+ ★☆☆

EWELINA

Fitness

50 min

TABATA+PŁASKI BRZUCH ★★☆

Marta W.

Fitness

50 min

20-20-20 ★★☆

MAŁGOSIA

 
17:30
50 min

TRX ★★☆

MARCIN

Strefa Cross

30 min

TRENING DNA MIEDNICY

EWELINA

Fitness

         
18:00
50 min

JOGA ★☆☆

EWELINA

Fitness

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI ★★☆

Natalia S.

Fitness

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI ★★☆

Marta W.

Fitness

50 min

TOTAL BODY ★★☆

Natalia

Fitness

50 min

TRENING OBWODOWY ★★☆

MARCIN

Fitness

   
 
50 min

TRENING FUNKCJONALNY ★★☆

Marta W.

Strefa Cross

 
60 min

DŹWIGAJ Z MARTĄ ★★☆

Marta W.

Strefa Cross

50 min

SPINNING ★★★

AGA

Spinning

   
50 min

CROSS ★★★

Marta W.

Strefa Cross

ZASTĘPSTWO

18:45
50 min

CROSS ★★★

Marta

Strefa Cross

           
19:00
50 min

ZUMBA ★★☆

Monia

Fitness

50 min

SLIM & FIT ★★☆

Natalia

Fitness

50 min

TBC ZE STEPAMI ★★☆

Vanessa

50 min

SPINNING ★★★

GRZEGORZ

Spinning

     
50 min

SPINNING ★★★

GRZEGORZ

Spinning

50 min

SPINNING ★★★

GRZEGORZ

Spinning

   
19:10      
50 min

Mobility&Stretch ★★☆

Natalia S.

Fitness

     
20:00
50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI ★★☆

AGA

Fitness

50 min

MOCNY BRZUCH I JĘDRNE UDA ★★☆

Natalia

Fitness

50 min

PUMP ★★☆

AGA

Fitness

50 min

TURBO SPALANIE ★★☆

Gosia K.

Fitness

     
 
50 min

SPINNING ★★★

GRZEGORZ

Spinning

   
21:00
50 min

TRAMPOLINY ★★★

Gonia

Fitness

           
← →
  • Na zajęcia można się zapisać z maksymalnym trzydniowym wyprzedzeniem.
  • Z zajęć można się wypisać do dwóch godzin przed ich rozpoczęciem.
  • W przypadku dwukrotnej nieobecności na zajęciach w ciągu trzech kolejnych dni, zostaje założona trzydniowa blokada zapisów.