Kalendarz zajęć (Lubin)

Wyczyść filtry »
« Styczeń »
« 20 do 26-01-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:15    
45 min

TRENING OBWODOWY ★★☆

Marta W.

Strefa Cross

       
09:00
50 min

SLIM & FIT ★★☆

Natalia

Fitness

50 min

KSZTAŁTNE RAMIONA I PŁASKI BRZUCH ★★☆

Ewelina

Fitness

 
50 min

SLIM & FIT ★★☆

Natalia

Fitness

     
09:15        
45 min

FIZJOTRENING

Ewelina

Fitness

   
10:00  
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP I STAWY ★☆☆

Ewelina

Fitness

 
50 min

ZDROWE BIODRA ★☆☆

Ewelina

Fitness

50 min

FIT 50+ ★☆☆

Ewelina

Fitness

50 min

KSZTAŁTNE RAMIONA I PŁASKI BRZUCH ★★☆

Ewelina

Fitness

 
10:15            
45 min

TURBO SPALANIE ★★☆

Natalia

Fitness

11:00      
50 min

AKTYWNY SENIOR

Ewelina

Fitness

 
50 min

JOGA ★☆☆

Ewelina

Fitness

 
16:00  
50 min

Trening z wnuczkiem

Angelika

Fitness

   
50 min

CROSS KIDS

Marta W.

Strefa Cross

   
16:15    
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP I STAWY ★☆☆

Ewelina

Fitness

50 min

Trening rehabilitacyjny

Ewelina

Fitness

     
17:00
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP I STAWY ★☆☆

Ewelina

Fitness

50 min

TRENING DNA MIEDNICY

Ewelina

Fitness

 
50 min

Strong Body + płaski brzuch ★★☆

Weronika

Strefa Cross

50 min

STRETCHING ★☆☆

Natalia S.

Fitness

   
     
50 min

TABATA+PŁASKI BRZUCH ★★☆

Marta W.

Strefa Cross

17:10    
50 min

FIT 50+ ★☆☆

Ewelina

Fitness

50 min

JOGA ★☆☆

Ewelina

Fitness

     
18:00
50 min

ZDROWE BIODRA ★☆☆

Ewelina

Fitness

50 min

STRETCHING ★☆☆

Natalia S.

Fitness

50 min

ZUMBA ★★☆

Gonia

Fitness

50 min

STEP ★★☆

Angelika

Fitness

45 min

SPINNING ★★★

Pacholska Kasia

Spinning

   
50 min

Modelowanie sylwetki ★★☆

Natalia S.

Strefa Cross

ZASTĘPSTWO

50 min

TRENING OBWODOWY ★★☆

Pacholska Kasia

Strefa Cross

50 min

TRENING FUNKCJONALNY ★★☆

Marta W.

Strefa Cross

   
19:00
50 min

ZUMBA ★★☆

Monia

Fitness

50 min

SLIM & FIT ★★☆

Natalia

Fitness

50 min

TBC ★★☆

Natalia S.

Fitness

50 min

TURBO SPALANIE ★★☆

Gosia K.

Fitness

50 min

ZUMBA ★★☆

Monia

Fitness

   
50 min

DŹWIGAJ Z MARTĄ ★★☆

Marta W.

Strefa Cross

 
45 min

SPINNING ★★★

Pacholska Kasia

Spinning

   
20:00
50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI ★★☆

Gosia K.

Fitness

50 min

BODY PUMP ★★☆

Angelika

Fitness

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI ★★☆

Natalia S.

Fitness

       
← →
  • Na zajęcia można się zapisać z maksymalnym trzydniowym wyprzedzeniem.
  • Z zajęć można się wypisać do dwóch godzin przed ich rozpoczęciem.
  • W przypadku dwukrotnej nieobecności na zajęciach w ciągu trzech kolejnych dni, zostaje założona trzydniowa blokada zapisów.